Recenze Labello

Přidáno: 14. listopadu 2010

(naposledy upraveno 14. listopadu 2010)

• příjemná vůně
  • chrání a vyživuje rty
  • dobře se nanáší
  • výdrž
  • chuť :D

Pomáda dobře hydratuje rty, snadno se nanáší a na rtech vydrží dlouho. Poslouží i jako lesk.

Přidáno: 3. listopadu 2010

(naposledy upraveno 3. listopadu 2010)

• tyčinka labello cherry je úplně skvělá, voní, chutná:-) je prostě ideální náhrada lesku či rtěnky. Vřele doporučuji:-) Skvělé se hodí pro černovlásky, neboť barva je spíše dočervena.
  • zatím jsem nenašla žádnou chybičku

Tento produkt jsem si vybrala proto, že je to skvělá náhrada rtěnky a balzámu v jednom.

Přidáno: 15. května 2010

• krásně voní a chutná po sladkých třešních
  • dodává rtům jemnou barvu a nádech lesku
  • pečuje o rty, hydratuje je a zvláčňuje
  • použití dle potřeby i několikrát denně
  • v případě nouze skvěle zastoupí a nahradí rtěnku či lesk na rty

Tyčinku na rty Labello s vůní třešní jsem objevila jednou v drogerii a od té doby si ji opakovaně kupuji a to i do zásoby, protože je prostě a jednoduše dokonalá, opravdu se povedla. Krásně voní a chutná po šťavnatých a sladkých plodech třešní a stačí jedno přetření a vím, že moje rty jsou nejen pod ochranou pěstících látek a vitamínů, které obsahuje, ale jako bonus jsou navíc jemně zbarvené a to i s mírným leskem. Už párkrát mě zastoupila lesk na rty nebo rtěnku. Díky malému, praktickému balení ji mohu mít neustále u sebe - vejde se i do malinkého, plesového psaníčka a je to opravdu dokonalá volba. Lze používat několikrát denně dle potřeby.

Jessica007 Jessica007

Přidáno: 15. května 2010

• kvalitní pomáda na rty
  • velmi příjemná vůně
  • o rty pečuje, chrání je a vyživuje
  • podporuje přirozenou hydrataci rtů
  • dobrá cena

Toto je moje velmi oblíbená pomáda na rty. Pomádu na rty používám už léta, ale pravidelně až jako vyloženě dospělá. Mojí dceři, která má rty jemnější a více náchylné k popraskání, kupuji pomády na rty už od jejího relativně útlého dětství. A samozřejmě jsem jí koupila i tuto - a to nejednou. Je velmi vhodná pro mladé rty, příjemně voní po jahodách, rty vyživuje a chrání. Příjemně se na rty nanáší a dceři, když byla dítě, nedělalo problém ji používat. Byla to v podstatě nutnost, aby pravidelně používala pomádu na rty, takže jsem se snažila jí vždy koupit pomádu na rty nějakou příjemnou, nejlépe růžovou (aby připomínala rtěnku), v hezkém obalu, příjemně vonící, dobře se nanášející a dobře ošetřující a chránící rty. A vlastně takto jsem se k této pomádě a jí podobným dostala i já. Předtím jsem používala hlavně běžný jelení lůj nebo úplně obyčejné pomády na rty. Ale je to opravdu rozdíl. Tuto tyčinku na rty rozhodně doporučuji pro mladé rtíky, ale i pro ty dospělé. Je opravdu kvalitní, příjemná a za dobrou cenu.

point point

• Příjemná vůně
  • Udržuje dlouho vláčné rty
  • Dobrá cena
  • Vůbec nic jsem nenašel

Tento balzám od labela mám ze všech nejradši. Je totiž bezbarví a bez problémů jej můžou používat i muži. Tento balzám nijak nedráždí a velmi příjemně voní po vanilce. Používám jej téměř každý den. Díky svému složení je samozřejmě také vhodný pro i pro děti. Samotná tyčinka tohoto balzámu je uložena v praktické šroubovací krabičce s víčkem. Pomáda na rty zaručuje jejich vlhkost a vláčnost a zabraňuje tím jejich popraskávání a následným potížím - popraskané rty jsou nepříjemné, bolestivé a vypadají velmi nezdravě. Tyčinka Labello Classic je vhodná pro každodenní používání a nejsou u ní známé jakékoliv vedlejší účinky - v případně nadměrného používání. Tuto pomůcku pro vaše rty mohu vřele doporučit.

• Dobrá značka
  • Nízká cena
  • Kvalitní péče o rty
  • Hezky a dobře voní
  • Více příchutí
  • Malé balení - můžete jej neustále nosit při sobě
  • Příliš barvý do červena a je tudíž nevhodná pro muže

Tyčinka na rty od firmy Labello má velmi příjemnou třešňovou příchuť a moc hezky voní. Díky malému kompaktnímu balení ji můžete neustále nosit při sobě a to je velmi vhodné zejména pokut trpíte suchými rty. Tuto tyčinku na rty jsem si zakoupil, ale musel jsem ji darovat svojí sestře, protože díky jejímu červenému zabarvení příliš výrazně barví do červena a je tím nevhodná pro muže. Tato tyčinka může tedy zároveň sloužit jako slabá červená rtěnka s velmi příjemnou vůní. Pozor pokud se vám dostane na obleční jde velmi špatně vyprat. I když nemůžu tuto tyčinku používat, tak ji hodnotím pozitivně.

• skvělá vůně jahod
  • snadná aplikace
  • malé, praktické balení
  • zaručená

Jednoduchá tyčinka na rty, která vám pomáhá proti nadměrné suchosti rtů, které jsou popraskané. Velice ráda labello používám hlavně v zimě, aby byly mé rty chráněné i proti zimě. Rty jsou pak více svěží a hydratované než bez pomády.

Přidáno: 27. ledna 2010

(naposledy upraveno 27. ledna 2010)

• skvělá vůně jahod
  • moc dobře se nanáší
  • malé, praktické balení
  • zaručená funkčnost

Moje oblíbená pomáda na rty, která zaručeně funguje a navíc má příjemnou vůni. Moje rty jsou tak příjemně hydratované, aby nepopraskaly. Fakt stačí nanést jen jednou a vrstva vydrží celé dopoledne. Existují i další vůně, ale tahle je ta nejlepší ze všech.

Přidáno: 27. ledna 2010

• tradiční
  • bez příchutě a vůně
  • pro celou rodinu
  • funguje

Tradiční pomáda na rty, kterou používám, abych neměla popraskané rty nebo pocit suchých rtů, které později vedou právě k popraskání. Stačí nanést jen malou vrstvu, která vydrží na rtech dlouho, Splní svůj účel dokonale a za dobrou cenu.

Přidáno: 15. ledna 2010

• Hydratace
  • Dobrý výrobek
  • Svým složením průměr mezi ostatními tyčinkami
  • Nesnese moc teplo

Standartní tyčinky na rty, která patří mezi lepší na našem trhu. Vyznačuje se dobrou cenou, hydratací a rty zanechává dlouho vláčné, ovšem pozor při větším vedru je velmi náchylná, doslova se roztéká jako zmrzlina :)))

• Vůně
  • Hydratace
  • Slabší chuť
  • Možná menší zabarvení
  • Nic možná jen, že nevydrží celý den ale to lze očekávat

Tuto tyčinku na rty má moje přítelkyně, velmi si ji chválí. Musím potvrdit, že lze cítit ovocnou vůni, hezky voní a rty zanechává opravdu vláčné - cituji její slova. Tato tyčinka patří určitě mezi lepší.

Adele.xy Adele.xy

Přidáno: 30. září 2009

• vůně
  • složení

Tento balzám na rty jsem vyzkoušela a nedám na něj dopustit. Má pěkné balení, které je zároveň velmi praktické. Tyčinka je bezbarvá a tak vhodná také pro muže, rty jsou po nanesení vyživené a hebké. Na rtech vydrží poměrně dlouho a tak i tyčinka dlouho vydrží. V zimě skvěle chrání před mrazem a v létě před vysušením. Snad bych jen doporučila přes léto uchovávat v ledničce, jelikož je poměrně dosti náchylná na teplo.

Přidáno: 30. září 2009

• krasnérty ochrana
  • vyšší cena

Vždycky jsem používala ochranné tyčinky Labello narty jsou skvělé.V poslední době si moc nepotrpím na rtěnky tak jsem sáhla -po cherry-tyčince a musím přiznat,že vykouzlí opravdu krasné přirozené rtíky,a také chránní rty před popraskáním.Mužete si sní přejet rty kdykoli i bez zrcatka,ne jak u rtěnky,bože to by dopadlo:-)Určitě ji všem doporučuji!

Tomáš Ptáčník Tomáš Ptáčník

Přidáno: 16. září 2009

• Mírný lesk
  • Vynikající vůně

Značkový jelení lůj s příchutí višní je vynikajícím výrobkem pro péči o rty. Nejenže poté budete vábně vonět, ale ústa se vám budou i nepatrně lesknout. Bohužel cena je o něco vyšší, než je průměr. Ale za kvalitu se platí a je lepší investovat do kvalitního a voňavého loje než si pořídit nějaký za 9,90Kč, který se vám po prvním použití ulomí.

Přidáno: 16. září 2009

(naposledy upraveno 16. září 2009)

• krásná barva
  • vůně a chuť
  • bez výhrad

Když jsem se předčasem zeptala jedné kolegyně na přednášce, čím má nalíčené rty, řekla, že používá jen višňové Labello. Vypadala nádherně. Vykouzlí opravdu krásné zdravě vypadající šťavnaté rty. Balení je vysouvací na principu rtěnky, praktické a především pěkně zpracovaný plast nez ostrých hran. Labello v dnešní době zakoupíte v mnoha příchutích, ale toto višňové, hned po klasickém, mi přijde druhé nejlepší.

Přidáno: 13. září 2009

• Chrání před popraskání rtů
  • Pomáhá rty zregenerovat při popraskání

Klasický krém na vaše rty "Labello". Kladně působí na suché a rozpraskané rty,které krásně hojí či jako prvence proti popraskání rtů (např. v zimě,..). Navíc se vyrábí v mnoho příjemných vůních a chutí :D (Mně osobně nejvíce zaujalo "Labello" v červené barvě-krásně voní,má příjemnou sladou chut a navíc na rtech zanechává lesk).

Přidáno: 7. září 2009

• kvalitní tyčinka na rty
  • příjemná vůně
  • bez výhrad

Modré Labello je klasické a nejpůvodnější ze všech, v dnešní době lze Labello koupit v mnoha jiných příchutích a barevných tónech. Modré Labello mi voní po vanilce, je to kvalitní tyčinka na rty, ktrou využijete klidně i na záděry. Balení je vysouvací na principu rtěnky, praktické a především pěkně zpracovaný plast nez ostrých hran.

Zobrazuji 121 - 137 ze 137 recenzí 1...3 4 5 6 [ 7 ]